O firmie

Wykonujemy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia elewacji metodą ciśnieniową hydrodynamiczną, powierzchnie są myte pod ciśnieniem gorącą wodą (temperatura wody oraz ciśnienie jest dobierane do każdej powierzchni w taki sposób żeby czyścić najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału). W przypadku silnych zabrudzeń stosowana jest odpowiednia profesjonalna chemia wspomagajaca proces czyszczenia.

Sprzęt

Posiadamy niezbędny sprzęt do należytego wykonania usługi, myjkę spalinową na gorącą wodę (jesteśmy niezależni od elektryczności), drabiny, aluminiowe rusztowanie jezdne do 10 metrów wysokości oraz inne wyposażenie. Jeżeli jest to niezbędne korzystamy z usług podnośnika koszowego. Czyścimy również obiekty użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, hale, obiekty inżynierskie. Nie używamy prądu klienta, dzięki temu zaoszczędzisz kolejne 100zł/100m2 umytej powierzchni.

Ekologia

W trosce o środowisko naturalne, stosujemy środki zawierające składniki biodegradalne na bazie surowców odnawialnych o dobrym profilu ekologicznym. Stosowane środki powierzchniowo-czynne zawierają wysoki stopień eliminacji DOC już po 21 dniach, co sprawia że są łatwo biodegradowalne, spełniające wysokie normy ekologiczne, zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

Obszar działań

Głównym terenem na jakim działamy jest woj. pomorskie a szczególnie trójmiasto i okolice (Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Żukowo, Kościerzyna, Bytów). Wykonujemy również usługi na terenie całej Polski oraz na terenie Holandii